Lucia Blašková – V klobúku

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca september

Lucia Blašková - V klobúku

Lucia Blašková – V klobúku

(6) komentáre k “Lucia Blašková – V klobúku

 1. Miroslav Kováč píše:

  Pekný portrétik, dobrý nápad s tieňom klobúka v tvári, dávam 1 bod

 2. Ján Murín píše:

  Velmi pekny portret, vyrazom, kompoziciou a nasvietenim. K dokonalosti u mna len drobnost, tie nasvietene vlasy mi tam trosku zbytocne odtahuju pozornost od ruky a klobuka, ktore velmi dobre ramuju tvar. Petzval 5-6b, klub 1bod

 3. Miro Zaťko píše:

  Šibalský portrét. Páči sa mi tvárové tieňovanie klobúčika, ktoré je vkusné a nerušivé. Problém mám s formátom a tým pádom aj s pravou rukou, ktorá pôsobí veľmi neprirodzene. Treba si uvedomiť, že formát je pevnou súčasťou fotky a nielen rámuje.
  Viac prezradím tu:http://sosbb.sk/foto_workshops.htm

 4. Jozef Ornth píše:

  Pekný portrét, len sa mi zdá dosť používaný motív… Nedávno som kdesi niečo veľmi podobné videl… A dosť je v tej tmavej ploche stratený…

 5. Peter Hladký píše:

  Fotografia “V klobúku” je silný kandidát na víťazstvo v mesiaci september, aj keď sa jej dajú vytknúť určité nedostatky.
  Podľa mňa by mala byť nafotená, prípadne orezaná na výšku – tej čiernoty po stranách je tam príliš veľa, takmer 2/3 fotky, čo je škoda, lebo pekný výraz, klobúk, svetlo sa v tom trochu a zbytočne stráca. Ale dávam bod.

  1 bod

 6. Technicky výborné, možno bude trochu polemiky ohľadom toho svetla na tvár cez klobúk, mne sa to páči. Výborne zvládnuté remeslo, mám pocit, že autor sa týmto živí, ak nie, tak minimálne sa programovo venuje tomuto druhu fotografie.
  Vytkol by som príliš miestami hlbokú čiernu, ale možno len nastal čas skalibrovať monitor.

  2 body, slovom dva body pre misku.