Miro Zaťko – Mať názor

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca september

Miro Zaťko - Mať názor

Miro Zaťko – Mať názor

(6) komentáre k “Miro Zaťko – Mať názor

 1. Miroslav Kováč píše:

  Tričko Tommy Hilfiger ale hlavá bez názoru, pači sa mi (nie model), dávam 1 bod

 2. Ján Murín píše:

  Zaujimavo zaaranzovana vec, aj sa mi to paci, aj by som chcel vidiet a vediet viac o pozadi fotenia. Paci sa mi ten zdrogovano-frajersky vyraz, s napisom ladi dokonale :). Fajn. Petzval 4b

 3. Úprimne povedaná, respektívne napísané, najsilnejší pocit, čo z toho mám, je “vykalkulované”, vyrátané na efekt. Mať názor… je to názor autora, alebo autor nám sprostredkuje názor protagonistu a nemusí s ním nutne súhlasiť?
  Predpokladal by som druhú možnosť, ale zo spôsobu prezentácie mám silný pocit, že je to len hrané. Tak neviem.

 4. Lucia Blašková píše:

  Zaujímavý portrét. Možno by som fotografiu trochu viac orezala. Dávam 1 bod.

 5. 1 bod, slovom jeden bod za názor

 6. Peter Hladký píše:

  Fotka, čo sa týka kvality, je výborná. Pekná ČB fotografia, svetlo, odtiene šedej – výborné. Výraz tváre odpovedá celkovému výzoru. Neviem čo tým chcel autor povedať, prípadne vyprovokovať.
  Čo sa týka nápisu – vadia mi vulgarity vo verejnom priestore – nie som nijaký puritán, ale myslím si, že by sme si nemali zaprasiť priestor nadávkami a vulgárnosťami. aj keď sú anglické, či americké – tie sú možno “kvalitnejšie”. Stačí si tú fotku predstaviť so slovenským ekvivalentom a dostane sa to do roviny staničného bufetu. Škoda a zbytočne zdegradovaný potenciál technicky kvalitne zvládnutej fotografie. Ale je jasné, že som to zjavne nepochopil a je tam zakódované nejaké posolstvo, ktorému nerozumiem.