Miro Kováč – Áno

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca september

Miro Kováč - Áno

Miro Kováč – Áno

(6) komentáre k “Miro Kováč – Áno

 1. Ján Murín píše:

  Bola by to fajnova momentka keby to bolo fotene na nizsiu clonu, brane z trochu ineho uhla, keby tam nerusila pani, auto a smetiak v pozadi a keby to bolo v cb. Ale keby vsetko, tak to uz by bola uplne ina fotka :). Vyraz a postoj mi v takto podanej scenerii na dobru fotku nestaci. Petzval 2-3b

 2. Miro Zaťko píše:

  Páči sa mi kontrast “nezávislej závislosti”. “Pírsing s kerkou” sú v totálnej disharmónii s tradičným účesom a šatami. Kompozícia je ťažkotonážna a málo “reportuje”. Stačilo zmeniť uhol záberu, trochu odstúpiť a dať viac vyniknúť aj mužskej postave. A bolo by to “ristreto a nie amerikáno”.

 3. Jozef Ornth píše:

  Pani dáva ruky v bok, čo je pri ženách gesto hodne presvedčivé… Mám ale pocit, že je to nejaké kompozične rozbité…

 4. Nie.
  Je mi ľúto.

 5. Peter Hladký píše:

  Nie je jasné o čo sa jedná. Žeby svadba? Nevesta? Ktovie. Bol to asi taký rýchly cvak – postava vzadu vpravo, auto, smetný kôš a odrezaná postava vľavo, to všetko by tam nemalo byť, ale asi časová tieseň, resp. príležitosť neposkytla časový priestor na presun a foto z iného uhla, prípadne postavy trochu zorganizovať. Napriek tomu dávam 1 bod.

  1 bod

 6. Lucia Blašková píše:

  Pri tomto zábere by som skúsila orezať fotku tak, aby bolo v pozadí menej rušivých prvkov a vynikol by tak viac výraz ženy. Prípadne by som skúsila trochu zmeniť uhol pohľadu tak, aby bolo vidno aj ženícha. I keď chápem, že je to momentka.