Miro Kováč – Rozjímanie

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca október 2017

Miro Kováč - Rozjímanie

Miro Kováč – Rozjímanie

(5) komentáre k “Miro Kováč – Rozjímanie

 1. Ján Murín píše:

  Zaujimave, vsetky sutaziace fotky v rovnakom farebnom podani :).
  Tato sa mi paci. Ak je aranzovana, tak posobi prirodzene a ak je momentka, tak je skvelo vystihnuty vyraz, poza, pohlad.. aj to nedopite pivo dotvara urcitu melancholiu obrazu a mesacnu temu, vystihnutu skor metaforicky, nez doslova. Fajn. Petzval 5b, klub 1bod

 2. Ružena Fifíková píše:

  Pekná fotka, názov mi k nej sedí
  Dávam 1 bod

 3. Miro Zaťko píše:

  Stáva sa, že téma fotografov odradí, ale počet prihlásených fotografií na tento mesiac je aj o inom – nezáujem, nedostatok času, nechuť súťažiť… Nejdem špekulovať, v podstate je to jedno. Je škoda, že sa neučíme pracovať s témou. Snáď to zachráni plodná a hustá debata nad ponúknutými fotografiami. Snímka ponúka portrétnu štúdiu osamelosti, alebo aj tajomstvo rozjímania… Veľmi dobrá práca s prirodzeným svetlom a kompozíciou. Nech fotografia vznikla akokoľvek – momentka – štylizácia, je to úplne jedno – lebo výsledok je emočne silný. Mám drobnú výhradu k pravému oku – ak nie je sklené, tak pôsobí veľmi “mŕtvo”. Fotografia je zložená z množstva drobných detailov, ktoré treba mať vo výsledku na zreteli. Dávam 1 bod.

 4. Na prvý pohľad ľahká téma (sa mi zdala), ale, po pravde povedané, nedokázal som vymyslieť nič zmysluplné, čo by som sa odvážil predložiť kritikom.
  Takže oceňujem všetkých autorov, už len za to, že išli s kožou na trh.
  Pre mňa osobne, najviac tému vystihuje práve táto fotografia. Pozhasínané v realite a (možno) i v prenesenom význame. Na prvý pohľad banálna fotografia, ale dovoľuje mi hľadať v nej príbeh. Možno tam nie je…ale môže byť.
  Nemám, čo by som vytkol (ten pohárik mi skutočne nevadí), výraz, svetlo, podanie.
  Tri body, slovom 3 body pre fotografiu “Rozjímanie”

 5. Lucia Blašková píše:

  Zaujímavý výraz človeka v zaujímavom svetle. Páči sa mi. Dávam 1 bod.