Miro Zaťko – Telegram

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca október 2017

Miro Zaťko - Telegram

Miro Zaťko – Telegram

(5) komentáre k “Miro Zaťko – Telegram

 1. Ján Murín píše:

  Cakal som, ze budu fotky z dusiciek, ale nakoniec je len jedna. Mozno je to dobre, mozno nie.. tu sa mi paci netuctovost fotenej sceny. Trosku inak by som volil poziciu telegramu ak fotka nesie rovnomenny nazov, ale odmysliet si nazov, kompozicia a uhol zaberu sa mi paci. Emocia v dokumente je dolezita a tejto fotke nechyba, vo vseobecnosti aj konkr.
  Petzval 5b, klub 1bod

 2. Ružena Fifíková píše:

  Dobre vystihnutá téma

 3. Miroslav Kováč píše:

  Výborná kompozícia a pripomenutie si 17. novembra, ktoré sa stráca v tme panäte – dávam 2 body

 4. Neviem… zo súťažných fotografií ma táto zaujala najmenej. Na jednej strane oceňujem všímavé oči autora, ale napriek tomu som si k fotografii nenašiel cestičku (priznávam, že možno v tom hrá úlohu i určitý môj dešpekt k pánu prezidentovi…). Nesedí mi kompozícia. Aj vzhľadom na názov mi vadí umiestnenie dvoch určujúcich objektov, telegram na okraji záujmu. Asi nie je jednoduché vtesnať do záberu hlavný motív i “nápovedu”, prikláňal by som sa skôr k tomu, posunúť telegram čo najviac do zlatého rezu a fotografiu (pána prezidenta) do PD rohu, s tým, že by som z nej rezal, koľko by bolo únosné. Trochu by sa tým snáď zmenšil i “hluchý” priestor v ĽD rohu.
  Stručne zhrnuté, oceňujem všímavosť i nápad, mám pochybnosti o kompozícii.
  Vzhľadom na to
  (Dnes to bolo za výdatnej pomoci vrchne kvasenej dvanástky – ALE Baran Beer, môžem odporučiť)

 5. Lucia Blašková píše:

  Ďalší námet so sviečkami. Pekný nález. Trochu ma ruší, že je roh telegramu odseknutý. Asi by som pri fotení trochu pootočila fotoaparát tak, aby oba prvky (nielen fotografia,ale aj telegram) boli na fotke celé a pekne vynikli.