Ján Murín – Mágia sviečok

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca október 2017

Ján Murín - Mágia sviečok

Ján Murín – Mágia sviečok

(5) komentáre k “Ján Murín – Mágia sviečok

 1. Ružena Fifíková píše:

  Zaujímavé zachytenie chaosu na konci svadby – predpokladám :-))

 2. Miro Zaťko píše:

  Veľmi zaujímavá práca. Čim viac sa na ňu pozerám tým viac objavujem. Je to ako test pozornosti. Zátišie, večerný dialóg na tému láska. Wedding is over. No spomienky zostávajú. Prirodzené zátišie je krásne nakomponované. Farebná kompozícia (so svetlým predkom) pôsobí plocho, ale výsledok je dokonalý, lebo tmavšie pozadie ukrýva iný rozkrývajúci príbeh. Nevadí, lebo príbehy sa dopĺňajú a nie sú v antagonizme protikladov. Veľmi ma očarila táto fotografia na tému – Pozhasínané. Dávam 2 body.

 3. Miroslav Kováč píše:

  Ako na svadbe nad ránom, zábavu udržuje nenápadná posledná dvojica v družnom rozhovore, fľaše a poháre nedbalo rozložené v centre záujmu pôsobia trochu chaoticky, ale s fotky cítiť atmosféru – stojí za 1 bod

 4. Opäť pozhasínané, sporé svetlo na scénu vrhajú posledné sviečky. Príjemná nálada, zvýraznená citlivým prevodom do čiernobielej (a páči sa mi aj to tónovanie). Avšak…
  Vyslovene mi vadí váza s tou čiernobielou zeleňou. Buď by som komponoval inak, aby nezakrývala pár v pozadí, ale viac by sa mi to páčilo bez nej. Dal by som ju preč, možno by som posunul o kúsok sviečku, pohár, aby vyplnili prázdne miesto, popredie by rámovalo scénu v pozadí. Vadí mi tam aj preto, že na zábere sú viac-menej čisté línie (sviečky, fľaše, poháre) a tie listy, aspoň pre mňa, vnášajú do toho nedbalého “poriadku” trochu chaos.

 5. Lucia Blašková píše:

  Pekný námet. Skúsila by som záber odfotiť tak, aby bolo na stole trochu menej prvkov. Zaujal ma náznak postáv v pozadí. Dávam 1 bod.