Ruženka Fifíková – Farby jesene

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca november

Ruženka Fifíková - Farby jesene

Ruženka Fifíková – Farby jesene

(5) komentáre k “Ruženka Fifíková – Farby jesene

 1. Ján Murín píše:

  Pekné jesenné zátišie, ale do série, ktorú pekne doplní, ale samostatne nevynikne. Chýba mi tam výraznejší prvok či kontrast. Petzval 3b

 2. Miro Zaťko píše:

  Prirodzené jesenné zátišie. Páči sa mi šikovné oko, ktoré videlo. Chýba mi lepšie svetelná atmosféra, ktorú tuším v pozadí. Popredie je veľmi prežiarené slnečným svitom a strácajú sa kontrasty tvarov. Hodnotím kladne aj “nevyumelkovanosť” spracovania témy, aj keď na body to zrejme nebude.

 3. Jozef Ornth píše:

  Tu som trochu na rozpakoch… taký ľúbivý obrázok, ktorý vyvoláva fajn spomienky na jeseň a mierne stimuluje dokonca aj chuťové bunky, ale… Zdá sa mi trochu preplnený, veľa motívov, ktoré sa zliali do nejasných tvarov. Aj taká nerozhodná rovina ostrenia, tak nejak niekam do stredu tomu nepridáva… Škoda, bodík nedám…

 4. Peter Hladký píše:

  Pekné svetlo. pekné farby a aj jesenný, možno letný motív. Pekná fotka, aj keď možno tá vrchá časť, ktorá je v ľavej časti dosť tmavá, je zbytočne veľká.

 5. Príjemná kompozícia, dobrá práca s hĺbkou ostrosti, aj farby sú tam nejaké (i keď ich primárne nevnímam a osobne by som túto fotografiu asi nevybral pre dnešnú tému). Upratal by som tie listy, vadí mi, že sa prekrývajú s hubami, hlavne preto, že sú v rovnakom farebnom tóne. Nechal by som len dva, asi, a posunul by som ich (dopredu), aby boli oddelené aspoň kúskom zelenej plochy, a ten vpravo dole preč.