Ján Murín – Farebné sídlisko

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca november

Ján Murín - Farebné sídlisko

Ján Murín – Farebné sídlisko

(5) komentáre k “Ján Murín – Farebné sídlisko

 1. Miro Zaťko píše:

  Veľmi lahodná farebná kompozícia, ktorá pohládza dušu. Je to technicky aj emočne dobre vyvážené. Páči sa mi, že tu nie je prvoplánová “jesenná” farebnosť. Na základe videného asi naj z tohto mesačnej kolekcie. Hodí sa aj ako výtvarný obraz do moderného interiéru. Píšem 2 body.

 2. Jozef Ornth píše:

  toto je fajn, je to taká kompozičná etuda, výrazne ofarbená. Obrázok je založený na plochách, na mňa pôsobí dobre a vyvážene, aj farebná kombinácia sa mi nebije. Dokonca aj tie biele horizontály po chemtrails v modrom poli mi tam sedia, trochu rozbíjajú tú veľkú modrú plochu. Dávam bod a pochvalu autorovi…

 3. Peter Hladký píše:

  Farby sídliska sú na môj vkus trochu presýtené, ako na Horehroní Matičiari a praví národovci zvyknú hovoriť, presaturované. Zaujímavá kompozícia a celkom dobrý nápad, ale na bod to nie je.

 4. Miroslav Kováč píše:

  Zase niečo jednoduché, na prvý pohľad nezaujímavé, ale farby nádherne ladia, dávam 1 bod

 5. Výborná, čisté línie, precízne, povedal by som, na milimeter “vystrihnuté”. Neveril by som, že sa na našom sídlisku dá nájsť takáto čistá kompozícia. Škoda, že nešla do “Pecivála”. Rád by som vedel, či to mal autor vyhliadnuté a vyčkal si na oblohu, alebo či ho to upútalo a dal na na prvú.
  Už pri zbežnom prezretí som tušil ako to dopadne, a teraz sa to len potvrdilo.
  Tri body pre fotografiu “Farebné sídlisko”