Peter Hladký – Farby hudby

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca november

Farby hudby

Peter Hladký – Farby hudby

(5) komentáre k “Peter Hladký – Farby hudby

 1. Ján Murín píše:

  Fajn kompozícia, téma splnená, ale opäť mi chýba niečo výraznejšie, čo by fotke dalo punc výnimočnosti. Toto sa mi napr. vo farbe príliš nehodí, čb prevod by jej pristal viac, ale to už by nespĺňalo zadanú tému :). Petzval 3b

 2. Miro Zaťko píše:

  Úloha splnená. Áno je to farebné. Chýba mi tam nadhodnota vo forme komponovania a hľadania účinnosti záberu. Je to ako hovoria v Česku “preplácané”. Má to len dokumentačnú hodnotu a emocionalita sa zo spracovania témy úplne vytratila. Niekedy mi chýba autorská výpoveď – tvorba – hľadanie nových postupov-chodníkov v džungli fotosveta.

 3. Jozef Ornth píše:

  Pekná jednoduchá koncertovka, krásne dámy sú dokonca dupľovane 🙂 A zadanie splnené do bodky farebnejší obrázok sa asi ani nedal urobiť. Je to zaujímavé kompozične, tie tri svetelné lúče vpravo akoby smerovali od originálov ku kópiám speváčok, to je fajn, škoda že to kazia tie dva lúča vľavo. Ale čo už, na koncerte to nikdy nebýva dokonalé… Každopádne z tejto ponuky patrí medzi tri najlepšie a tak dávam jeden bod.

 4. Miroslav Kováč píše:

  Podľa môjho 5 ročného vnúčika najlepšia fotka v sérii, mne vadia trochu neprirodzené farby a paddajúca podlaha

 5. Tak neviem… dobrý uhol záberu, zaujímavá “perspektíva”, kombinácia farieb je aká bola, nie je celkom podľa môjho gusta, ale to je subjektívny pocit. Asi to celkom nedokážem ohodnotiť a oceniť, mám pocit, že je to dobrá fotografia, ktorá ale nevybočuje z radu….