Miro Kováč – Ráno

Miro Kováč – Ráno

(4) komentáre k “Miro Kováč – Ráno

1. Miro Zaťko píše:

Tak toto ma upútalo, len tá kompozícia?! Má to svetlo, náladu, len to orámovanie “Ranného príbehu” je katastrofálne. Iný uhol pohľadu, možno podhľad, možno viac vpravo… nebol som tam. Ale skúsil by som sa s tým pomaznať, nielen šťuknúť a bežať v “česť práci”.

2. Jozef Ornth píše:

pekný námet, odraz v skle je veľmi zaujímavý tonalitne a vzájomným prelínaním, ale… Je tam toho zas priveľa, orezom by zas mohla celá fotografia u mňa viac bodovať, tá stena v ľavej časti obrázku je tam naviac. Ale inak dobré oko a technicky OK.

Dlho som dumal, ci dam svoj bod tejto fotke alebo kaviarenskemu oknu. Nakoniec ocenujem tuto fotku. Skvela myslienka nasvietenia rannym slnkom a slnkom za sklom, do toho sova, ktora si ide zdriemnut po nocnom love do niektoreho z okien kostola a vlavo nenapadny kohut, ktory ohlasuje novy den.. vadi mi tam trochu ten biely flak na hlave sovy, ale to je drobnost. Pre mna velmi dobra praca, vsimavost autora, asociacia.. v jednoduchosti je aj v tomto pripade krasa.
    Petzval 5-6b, klub 1bod

4. Lucia Blašková píše:

Pekne poskladané odrazy. I keď pre mňa možno až príliš veľa prvkov. Skúsila by som fotografiu orezať tak, aby tam nebol múr, ktorý je rušivý. Odraz Barbakanu je farebne pekne zvýraznený oproti studeným farbám za sklom.