Jozef Ornth – Realita za sklom bratislavskej kaviarne

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca marec 2018

Jozef Ornth - Realita za sklom bratislavskej kaviarne

Jozef Ornth – Realita za sklom bratislavskej kaviarne

(3) komentáre k “Jozef Ornth – Realita za sklom bratislavskej kaviarne

 1. Miro Zaťko píše:

  Realita je v popise. Obrázok opäť veľmi nekorešponduje s napísaným. Je to také torzo skutočnosti, ilúzie, názoru na život. Veľmi ma to neupútalo. Pripadá mi to také tuctové… nehľadám jedinečnosť… len pocit emočného dotyku… Ale možno len tomu nerozumiem…

 2. Ján Murín píše:

  Prijemne zatisie, prijemne spracovanie. Lavicka co pise pribehy, okno cez ktore ich mozme citat, strom ktoremu by sa urcite viac pacilo v lese s kamaratmi a nie v obklopeni dlazobnych kociek, ale napriek tomu zije, snazi sa splnit svoju ulohu.. a aspon jedna postavicka v pozadi ktora trochu ozivuje. Je to take nenutene, jednoduche a mozno sa trochu vratim k predoslej fotke z domova dochodcov, aj ked tam su uplne ine scenerie.. ale keby bol takto ponaty pohlad z neho, tak je to dokonale.. mozno posledne pohlady, tuzby, nadeje, pribehy. Paci sa mi tato fotka, nepaci sa mi jej nazov, je prilis strohy k tomu, ake emocie vo mne vyvolava.
  Petzval 5-6b

 3. Lucia Blašková píše:

  Príjemná fotografia. Pôsobí ukľudňujúco. Trochu sa mi zdá orámovanie fotky (asi rámom okna) zbytočne veľké. V pozadí tuším postavu človeka. Myslím si, že keby bola postava proporčne väčšia (stále mimo HO), fotografii by to prospelo.