Ján Miškovič – Showdown

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca február

Ján Miškovič - Showdown

Ján Miškovič – Showdown

(6) komentáre k “Ján Miškovič – Showdown

 1. Ján Murín píše:

  Viac než samotná fotografia ma zaujalo jej pozadie. Skúsil by som si to, možno by som sa raz za hodinu trafil :). Je neuveriteľné ako dokážu ľudia s postihnutím zraku vnímať priestor a pohyb sluchom. Teda dúfam, že píšem k veci a je to naozaj fotka z akcie, o ktorej nám rozprával účastník fotozájazdu s najväčším apetítom :).
  Fotka inak zaujímavá, dokumentárna, ako bonus – s veľmi dobre zvoleným expozičným časom, pozrel by som si sériu.
  Petzval 3-4b

 2. Peter Hladký píše:

  K tomuto sa nedokážem vyjadriť,

 3. Miro Zaťko píše:

  Mám rád tie malé-veľké príbehy ľudí, ktorí to nezabalili. Aj proti nepriazni osudu žijú svoje životy – plnohodnotne s láskou a v láske. Fotografii by určite prospela menšia hĺbka ostrosti, ktorá by eliminovala “kikirikí” prostredia. Viac by upriamila pozornosť k hráčovi tohto “futbalového” stolného tenisu. Tému umocňuje rozmazanie ruky a loptičky. Možno by to chcelo pridať ešte nejakú nadhodnotu v lepšom kompozičnom riešení príbehu fotografie.

 4. Juraj Slota píše:

  nepresvečilo ma!

 5. Miroslav Kováč píše:

  Z tejto fotky je pohyb najednoznačnejčí, pozadie dokazuje že hráč hrá s láskou, aj keď je znevýhodnenýný tmavými okuriarmi.

 6. Pri tejto fotografii som sa zdržal asi najdlhšie. Nie že by sa mi až tak páčila, ale za ten svet neviem prísť na to, aká činnosť je na nej zachytená. Je to nejaká reálna hra alebo len zábava v rámci teambuldingu?
  Neviem, v akom prostredí je to fotené, aké mal autor možnosti, ale takto ma to nezaujalo. Pre mňa, ako neznalého, by bol asi zaujímavejší širší záber, ktorý by aspoň naznačil, kto (ak vôbec) je na druhej strane; záber, ktorý by mi viac odhalil, čo sa tu vlastne deje.