Tomáš Zverbík – Aj ja sa chcem pozerať

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca február: Svetlo a tieň

Tomáš Zverbík - Aj ja sa chcem pozerať

Tomáš Zverbík – Aj ja sa chcem pozerať

(8) komentáre k “Tomáš Zverbík – Aj ja sa chcem pozerať

 1. Peter Hladký píše:

  Pekná atmosféra v rodine alebo možno v škôlke. Malé dievčatká zaujaté niečím, čo vidia z okna. Škoda kresla alebo predmetu vľavo – dosť to vyrušuje, je to tam úplne zbytočné a iste sa s tým dalo niečo urobiť. A aj spodná časť mi pripadá zbytočne široká – tiež by obrázku pomohlo, keby sa o 2/3 zúžila. Škoda. Dávam 2 body.

 2. Jozef Ornth píše:

  Tak toto sa mi páči. Na prvý pohľad sa moje oko potešilo. Teda nie celkom bezvýhradne, keby vľavo nebola tá tmavá hmota, tak by ten obrázok bol ešte o jeden bodík lepší. Každopádne kompozične výborné, technicky zvládnuté, je tam cítiť príbeh a atmosféru, téma naplnená. Váham nad siedmimi bodmi, ale áno… Táto fotka si ich zaslúži.

 3. Ján Murín píše:

  Ocakavana siluetovka je tu :). Zvedave detvaky, roztomilost copikov a postoja mladsej, dospelejsi postoj starsej, moment ako vysity na tento typ fotografie. Trochu ma rusi silueta vlavo. Obrazok je to ale zaujimavy, emocia a pribeh tam je zrejmy, nazov doplna videne. Paci sa mi to.
  3 body

 4. Miro Zaťko píše:

  Autor sympaticky pracuje s figurantkami vo všetkých témach fotografie mesiaca … kvitujem a chválim. Ten názov je silovo “vymyslený”. Možno by stálo za pozornosť dať divákovi na známosť, čo slečny zaujalo … iná hĺbka ostrosti … 2 body

 5. Ružena Fifíková píše:

  Milá fotografia s deťmi, celkom sa chcem pridať, čo nové za oknom.
  Fajn kompozícia.
  Dávam 4 body

 6. Miroslav Kováč píše:

  Pekné línie ako s učebnice, chyba mi u dievčat spontánosť, sú trochu strojené. Aj tak fotka za 3 body.

 7. pekná, protisvetlo zvládnuté, názov mi celkom nekorešponduje so zachytenou scénou, ale ani mi to nevadí. trochu škoda ľavej strany, ale beriem, nebolo to aranžované