Miro Zaťko – Ráno, 6:30

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca február: Svetlo a tieň

Miro Zaťko - Ráno, 6:30

Miro Zaťko – Ráno, 6:30

(7) komentáre k “Miro Zaťko – Ráno, 6:30

 1. Peter Hladký píše:

  Veľmi pekná fotka, ale bez nápisu “Jogovňa”, ktorý to podľa mňa celé kazí. Fotka bez nápisu by určite bola kandidátom na víťazstvo v tomto mesiaci. Dávam 2 body.

 2. Jozef Ornth píše:

  Pokúšam sa odmyslieť si ten nápis… Podarilo sa a zrazu je to celkom fajn fotografia. Guľové objekty po uhlopriečke, ktorá je podopretá zvislými líniami. Tmavá horná časť a svetlý spodok nie je síce v duchu klasickej kompozície, ale ani mi to v tomto prípade nijak nevadí. Farebne príjemné, celkom vydarená grafika, niekde medzi 4 – 5 bodmi… Ale ups – ten nápis moje pocity úplne zrušil, je tam znova a tak dávam 3 body.

 3. Ján Murín píše:

  Nad touto fotkou som sa dlhsie zamyslal.. nie je jasna na prvy pohlad. Na druhy mi povedala viac, myslienka kazdodenneho smerovania rannych krokov na miesto, ktore dava svetlo a pomaha hodit za hlavu tiene alebo ich proste len akceptovat tak, ako su. Nielen v to rano, ale vsetky predosle aj buduce.
  3body

 4. Ružena Fifíková píše:

  Po šedých odtieňoch priznané teplé ranné odiene, zaujali.
  Príjemne sa na to pozerá. Tu myslím, že autor je známy alebo sa mýlim??
  Dávam 4 body

 5. Miroslav Kováč píše:

  Fotka plná tajomstva, je problém zistiť čo je tieň, čo skutočnosť, nápis zo záberu robí reklamnú fotku, dávam 2 body

 6. Ruší ma ten nápis, ktorý mal byť (asi) ústredným motívom. Bez toho by mala pre mňa fotografia príjemnú zádumčivú náladu, takto mám pocit, že o moju pozornosť súperia dva motívy, imperatív dodržania ranného rozvrhu a pohoda nedeľného rána