Lucka Blašková – V plameňoch…

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca február: Svetlo a tieň

Lucka Blašková - V plameňoch...

Lucka Blašková – V plameňoch…

(8) komentáre k “Lucka Blašková – V plameňoch…

 1. Peter Hladký píše:

  Zaujímavá fotka, čo sa týka nápadu. Možno by to chcelo trochu viacej svetla. Zadná časť hlavy a krk sú veľmi tmavé, čím vyniká dym a myslím si, že je to potom tochu mätúce. Človek musí potom chvíľku rozmýšľať, či sa jedná naozaj o dym. Dávam 2 body.

 2. Jozef Ornth píše:

  hneď nad prvou musím hodne rozmýšľať 🙂 portrét tuhého fajčiara alebo len hrátky so svetlom? Každopádne technicky zaujímavý, vizuálne vydarený, netradičný a dobre nasvietený obrázok. Tému naplňuje a páči sa mi. Dávam 5 bodov…

 3. Ján Murín píše:

  Jedna volba za mnou, druha predo mnou, tak sa pozrime na dnesnych kandidatov.. :).
  Napad fajn.. tieto hratky s dymom maju cosi do seba. Len teda toto prevedenie neviem, nechapem. Mozno je to aj tym, ze fotka podla datumu vznikla predtym, nez bola dana tema a teda autor len prehrabal archiv, ze co by som.. je tam svetlo, je tam aj tien, no neviem najst myslienku. Keby bol takto zachyteny postavajuci ujcok kdesi na ulici, ma to pribeh.. toto je ale atelierovka a tym padom, je to pre mna len jeden zo sposobov ako odfotit dym a aha, hodi sa to do temy. Technicke prevedenie je fajn, o tom potom, no to je pre mna vzdy az druhorade.
  A teraz familiarnejsie.. tolko vybornych veci som Lucka od teba videl na tuto temu, fakt tema pre teba ako usita, lebo to s tym svetlom vies a pridas takvoto.. 🙂 ci len ja tej fotke nerozumiem? Asi hej :).
  2body

 4. Miro Zaťko píše:

  Potešilo ma rozšírené klubové portfólio, teda viac zapojených i súťažiacich klubistov. Keď sa povie “svetlo a tieň”, tak to asi evokuje čiernobielo …slušná práca so svetlom, aj keď úplne nie zvládnutá … kým biela je bielou s kresbou, čierna už čiernou nie je a kresba sa vytráca … ale myšlienka sa mi páči. 3 body

 5. Ružena Fifíková píše:

  Nejako má táto fotka neoslovila.
  Dávam 1 bod

 6. Miroslav Kováč píše:

  Trocha podivný portrét, možno stačilo keby sa niečo v dyme zjavilo. Dávam 1 bod

 7. Myslím, že dosť necitlivá práca so svetlom. Pre mňa veľa tmy, tam kde by malo byť trochu svetla a veľa svetla, tam kde by malo byť trochu tmy.
  Nápad zaujímavý, prevedenie pokrivkáva.