Miro Kováč – Vianoce

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca december 2018

Miro Kováč - Vianoce

Miro Kováč – Vianoce

(3) komentáre k “Miro Kováč – Vianoce

 1. Ján Murín píše:

  Táto fotka už oslovuje viac, hoci pre mňa by bola ešte lepšia v čb podaní. Aj tie hrozné kroksy by tak nesvietili :). Fotka padá do prava, ale v tomto prípade ma to až tak neirituje. Tematické rekvizity (stromček, taška, baliaci papier) sú kompozične pekne porozhadzované :D. Chalan, aj keď nie v ideálnom uhle, ale predsa len emócia v tvári je čitateľná a to je fajn. Zlé zaostrenie mi neprekáža tak, ako pri predošlej fotografii, keďže toto je dynamická scéna.
  Petzval 3-4b

 2. Miro Zaťko píše:

  Ďalšia tradícia s tradičným odbaľovaním darčekov … fotografia trpí útržkovosťou v obraze aj v námete … ten odhodený papier je symbolický … tu platí – fotí sa pokiaľ akcia trvá … cvak, cvak, cvak a snáď nájdem zázrak emócie z vianočného darčeku … možno ani nie … darčekov býva množstvo … veľa odbaľovania … málo radosti …

 3. Peter Hladký píše:

  Zachytená atmosféra Vianoc. Očakávanie a vzrušenie dieťaťa z vianočného darčeka. Fotka by sa možno viac hodila do rodinného albumu. Pozitívom je zachytený moment zvedavosti a očakávania. Kompozične záber ruší modrý záves. Vadí mi aj neostrosť fotografie, aj keď je jasné, že sa jedná o momentku. Na bod to nie je.