Peter Hladký – Vianoce

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca december 2018

Vianoce

Peter Hladký – Vianoce

Foto mesiaca december 2018

(3) komentáre k “Peter Hladký – Vianoce

 1. Miroslav Kováč píše:

  Pekná fotka,najvac vystihujúca tému, dokonalý bookeh aj atmosféra vianoc, čo mi však vadí že aniel je v strede, obrátený chrbtom málo ostrý.

 2. Ján Murín píše:

  Rok stará fotografia v tématickej súťaži.. :/. Ale OK, fajn, že je aspoň nejaká. Tento motív sa ťažko fotí, tak, aby zaujal mimo série. Kábliky rušia a hoci nepatrím medzi tých, ktorý neostrú fotku považujú za zlú, tak tu ma tá neostrosť hlavného motivu ruší. Ale najhoršie je, že neviem čo viac by som napísal, nevyvolalo to totiž vo mne žiadnu emóciu.
  Petzval 2b

 3. Miro Zaťko píše:

  Tradície sú tradične skoro bez komentárov, ale nezaostávajú ani súťažné príspevky … Áno, je to fakt a paradox – sme obklopení fotografiami, ale ponuka pracovať s témou (nezaujíma !?) a zhodnotiť (strach ?)je ťažšie ako prihodiť srdiečko alebo palček … Vianoce sú tradície, ale aj stereotypy a klišé … táto fotografia sa námetom nevymyká. Škoda dni voľna aj prinášajú čas porozmýšľať, skúsiť popracovať s témou tradícií netradične. A keď sa nám už nechce, tak skúšajme pomôcť fotografii kompozične, nie sa len spoľahnúť na clonu a ohniskovú vzdialenosť …