Peter Hladký – Povolebné emócie

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca december 2017

Povolebné emócie

Peter Hladký – Povolebné emócie

(8) komentáre k “Peter Hladký – Povolebné emócie

 1. Miro Zaťko píše:

  Emócie, emócie na “entú”. Je to reportáž a preto treba byť zhovievavejší k technickým nedostatkom ponúknutej fotografie. Prekáža mi dosť dominantná “plagátová” tvár nového župného lídra. Niežeby som niečo proti nemu mal, ale fotke veľmi dominuje a tým uberá na autentickosti všetkým skutočným účastníkom povolebného veselia. Verím, že počas povolebnej noci u víťaza, by sa našli iné, možno komornejšie ale emočne pôsobivejšie fotografie. Tu je to skôr o uvoľnených vyletujúcich papierových motýlikoch z tubusov. Je to len náhradka tej skutočnej ľudskej radosti, že niečo sme dokázali.

 2. Jozef Ornth píše:

  Z obrázku emócie priam striekajú 🙂 🙂 (keď vidím podobnú obrovskú povolebnú radosť, utešujem sa, že to tentoraz je naozaj len čistá nezištná radosť z výsledku 🙂 ). Tiež ako dokumentárna fotografia to určite obstojí na výbornú, aktéri sú zachytení veľmi dobre, technická kvalita výborná. Z tohto súboru je to druhá fotografia, ktorej dávam jeden bod.

 3. Ján Murín píše:

  Fotka zaujimava, emocia jasna a maly kandidat na klubovy bod. Rozhodovali drobnosti a v tomto pripade zakryte tvare, kde az na moderatora kazdeho nieco viac ci menej prekryva, obcas az komicky, co je skoda.
  Petzval 4-5b

 4. Lucia Blašková píše:

  Pekný moment, i keď pre mňa je na fotografii toho priveľa. Možno by som sa zamerala na detail jedného – dvoch ľudí.

 5. Martin Školiak píše:

  Celkom fajn foto.
  Asi z predvolebného mítingu. Bodíky sa už nezvýšili. Ja budem jasať až keď bude po pánovi Lunterovi niečo vidno.

 6. výborná momentka, reportážna fotka ako vyšitá. Je tam všetko, čo od takejto fotografie očakávam.
  Z pohľadu tému je to možno prvoplánové, ale niekde je asi lepšie nehľadať zložité a viacvrstvové formy. Z hľadiska naplnenia témy ja tento záber pre mňa No. 1

 7. 1 bod
  slovom
  jeden bod pre fotografiu “Povolebné emócie”

 8. Ján Žitniak píše:

  Pre mňa tiež výborná fotografia, páči sa mi spontánna a zároveň radostná reakcia ľudí na fotografii. Škoda, že sa autor fotografie nepostavil trochu viac doľava, aby bolo viac vidieť do očí fotografovaným ľuďom.
  +1 bod

Pridaj komentár