Miro Zaťko – Hore k výškam

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca december 2017

Miro Zaťko - Hore k výškam

Miro Zaťko – Hore k výškam

(8) komentáre k “Miro Zaťko – Hore k výškam

 1. Jozef Ornth píše:

  V poslednej dobe obľúbený motív – vrabcofka 🙂 Minimalistický motív vcelku dobre zachytený, ale kompozične mi to nejak nesedí, možno je tam priveľa tých stromov na spodku… Neviem… Chválim autora, ale podľa môjho názoru je to mimo zadania a teda bod nedám…

 2. Ján Murín píše:

  Moja salka kavy.. jednoduche, jasne, priamociare a v konecnom dosledku ucinne. Kompozicne, momentom a taktiez zvolenou upravou.
  Petzval 6-7b, klub 2body

 3. Peter Hladký píše:

  Táto fotografia môže tiež vyvolávať určité emócie, ale to je asi všetko. Biela obloha, zdá sa mi to aj neostré. Neviem, čo k tomu ešte povedať. Na bod to tentokrát určite nie je.

 4. Lucia Blašková píše:

  Pekná siluetovka. V tomto prípade fotografia emóciu skôr vyvoláva. Mne navodzuje pocit voľnosti alebo slobody. Žiaľ, bodík mi už neostal.

 5. Miroslav Kováč píše:

  Vták letiaci k výšinám, môžme iba závidieť, dávam 1 bod

 6. Martin Školiak píše:

  Nie je to náhodou Kormorán, ničiteľ našich riek? Celkom sa mi páči tá fotka aj keď bodíky sa pre ňu nezvýšili.

 7. To iste, ako predchadzajuca, aspon co sa tyka splnenia temy. Mam vyhrady aj k spracovaniu. Tak, ako to vidim na monitore, je to redukovane takmer na dve farby, čiernu a bielu, nič medzi tým. Taká “siluetovka”, akurát námet mi k tomu nesedí.

 8. Ján Žitniak píše:

  Rozmýšľal som nad touto fotografiou, čo by mohlo byť lepšie. Rušia ma stromy nižšie, prevedenie do ČB v tejto fotografii je pre mňa príliš kontrastné. Predstavil som si túto fotografiu úplne bez stromov, iba operenec na “snehu”.

Pridaj komentár