Ján Murín – Detský svet

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca december 2017

Ján Murín - Detský svet

Ján Murín – Detský svet

(8) komentáre k “Ján Murín – Detský svet

 1. Miro Zaťko píše:

  Emócia podchytená svetlom a gestom. Detská radosť nepozná hranice. Aj keď príbeh má dva deje – ľavý detsky hravý a pravý dospelácky nudný. Chápem, ale autorove vyváženie fotografie. Oslovila ma hra svetla na drobných úsekoch príbehu jednej svadby – “mamičkin” úsmev, svadobné čipky detských šiat. Emócia nemusí byť len výraz, ale aj atmosféra, gesto… Fotografia neopúšťa rámec svadobnej reportáže, ale je určite tým lepším fotografickým počinom z tohto fotografického žánru.1 bod

 2. Jozef Ornth píše:

  Fajn svetlo, fajn kompozícia, padlo to do témy, dávam bod.

 3. Peter Hladký píše:

  Táto fotografia zachytáva radostný moment, možno z hudby, možno z komunikácie medzu malou diváčkou a aktérmi na javisku. Má to atmosféru a podľa mňa je to jedna z najlepších fotografií v tejto sérii. Gratulujem. Dávam 1 bod.

  1 bod

 4. Lucia Blašková píše:

  Pekná fotografia s atmosférou. Cítiť z nej emóciu. Viac by sa mi páčila keby nebola fotená od chrbta, ale chápem, že ide o momentku. Dávam 1 bod.

 5. Miroslav Kováč píše:

  Nádherná silueta, do tváre ani netreba vidieť, hudobník aj so svetlom ani nemusel byť, nalepšia fotka dávam 1 bod

 6. Martin Školiak píše:

  Fotka dokonale vystihujúca tému. Udeľujem 1 bod.

 7. Toto je už iná šálka, takto si predstavujem prispevok k teme. To “slnko” sa mi tam páči, ani mi nevadí, že je celé vybielené. Tie ostatné reflektory mi už dosť vadia, to ale nie je výhrada autorovi, len konštatovanie. Dosť rušia, sťahujú na seba pozornosť. Dobré spracovanie, zrno takmer filmové.

 8. Ján Žitniak píše:

  Pozitívna atmosféra, ktorá vychádza z maminy a jej dcérky hliadacej do osvetlenia. Pripomína mi to detské časy, keď sme sa tešili z obyčajných maličkostí. Fotka má podľa mňa výborné ČB prevedenie a zrno, ktoré dotvára celkovú atmosféru z fotografie. Pre mňa výherná snímka. Udeľujem +2 body.

Pridaj komentár