Miroslav Kováč – 3152+ 0,12 m.n.m.

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca august 2015

Miroslav Kováč - 3152+ 0,12 m.n.m.

Miroslav Kováč – 3152+ 0,12 m.n.m.

(13) komentáre k “Miroslav Kováč – 3152+ 0,12 m.n.m.

 1. Miroslava Páleničková píše:

  Tá noha mi tam kúsok vadí, je tam sama taká rozmazaná, ostatné je všetko ostré. Celkovo mi príde tá fotka ako momentka z partie na dovolenke. Možno by sa mi to hodilo medzi fotky dokumentácie.

 2. Miro Zaťko píše:

  Ďalší príspevok zo sveta živej fotografie – palec hore. Noha a ruky vchádzajúce zľava do obrazu mi narušujú kompaktnosť kompozície. Takto sa kompozícia otvára a začína písať iný príbeh, ktorý na fotografii nie je zachytený. Škoda!

 3. Peter Hladký píše:

  Zrejme vrcholový záber po dobytí vrcholu, tak trochu eforický, čo je iste namieste. Vadí mi splývanie oblakov s oddtieňmi skál a snehom v pozadí, čo robí fotku trochu nejasnou a detaily, ktoré by podľa mňa mali byť výraznejšie, tým pádom splývajú. Bohužiaľ, na udelenie bodu to nie je.

 4. Ladislav Mereš píše:

  Páči! Aj napriek kolenu a ruke to má dej, napätie, emóciu, … Pre mňa z augustového výberu jednoznačne 3 body

 5. Vlado Kollár píše:

  zaznamovy snimok partie ludi na horach pre partiu ludi co bola na horach a pre nikoho viac

 6. Ján Murín píše:

  to je Piz Bóe v Dolomitoch? Príbeh by bol, humor tiež, fotka určite zaujala, ale pre mňa je to záber do série a v tejto konkurencii neboduje. Petzval 3-4b

 7. Ján Žitniak píše:

  Na fotografii mi chýba odpich popredia od pozadia, takto mi to splýva. Tu pre istotu by som skúsil farbu namiesto ČB. Chlapík vľavo je pretiahnutý, pri tvárach sa mi to nezdá vhodné (viem, jedná sa o široké ohnisko). Ruší aj štvrtý člen skupiny. Z fotografie srší pozitívna atmosféra, to sa mi na nej páči.

 8. Martin Školiak píše:

  Celkom fajn fotka. Vhodné využitie ultraširokého ohniska. Tá noha v ľavom dolnom rohu mi trošku vadí, inak dobre.

 9. Vanda Kollárová píše:

  vtipný názov, veľmi zlá kompozícia, ľavá strana podľa mňa úplne zbytočná.

 10. Jozef Ornth píše:

  Reportážna fotografia, fajn kontrastné čiernobiele prevedenie. Mám ale problém s motívom, ktorým je asi ten kamenný mužík. Splýva s pozadím a znižuje fotke hodnotenie. V tej výške to možno nešlo veľmi komponovať, ale zas okrem názvu nič nenaznačuje, že je to tak vysoko… Škoda, inak pekný záber, dávam štyroch Petzvalov…

 11. neviem, čo k tomu napísať, dobrá fotografia z (asi) ferraty, vhodne použitý širokouhlý objektív, rozumne zvolené čb podanie, slušný prevod…v podstate nemám výhrady (možno až na ten ľdr) napriek tomu ma neoslovila, nie tak, ako napríklad predchádzajúca

 12. Róbert Ragan píše:

  Pekna scena, aj oblaky dobre “hraju”. Kompozicia fajn, ako pamiatka vyborna, na foto mesiaca jej este nieco navyse chyba.