Štefan Mešťan – Rytmus jesene

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca august 2015

Štefan Mešťan - Rytmus jesene

Štefan Mešťan – Rytmus jesene

(12) komentáre k “Štefan Mešťan – Rytmus jesene

 1. Miroslava Páleničková píše:

  Vyvolalo to vo mne pocit jesene. V pravom dolnom rohu tá žltá oblasť, mohla by byť tmavšia, aby to nerušilo. Ale príde mi to skôr ako abstraktná maľba na mokrom papieri, než fotografia. Inak celkom príjemný jesenný dojem.

 2. Týmto foto moc nerozumiem 🙁 …
  neviem čo by som k tomu napísala…

 3. Miro Zaťko píše:

  Skôr ako rytmus vidím impresiu. Fotka sa mi páči. Má taký “turnerovský” romantizujúci outfit. Pozerať a vnímať. Hra svetla je krásna, farby teplé so studenou prímesou zelenej. Udeľujem 1 bod.

 4. Peter Hladký píše:

  Ďalšia silná fotografia z augustovej série. Veľmi zaujímavé a iste tiež patrí k najsilnejším fotografiám tohto mesiaca. Aj keď preferujem ostré zábery, toto je niečo iné – farby sú zaujímave a je to skôr akoby nejaká grafika. Ale ozaj to vyvoláva dojem jesene a pocit akéhosi rytmu. Iste je tu potenciál na udelenie bodu, ale bohužiaľ, svoju skromnú kvótu som už minul a už nemám čo dať. Gratulujem. Veľmi sa mi to páči.

 5. Vlado Kollár píše:

  taky introvertny snimok.vytvarajuca zelena linka tu kontrastuje a vytvara mozno motiv ale len geometricky.no hladam viac a nenachadzam satisfuction.

 6. Ján Murín píše:

  páči sa mi to, farebne ako už len jeseň dokáže, ako dekorácia by sa to určite dobre vynímalo na stene a.. a tu s pozitívami skončím. Niečo naviac by to chcelo, aby som bodoval, takýchto jesenných impresií sú stovky a práve ten detail, ktorý tu chýba a ktorý by túto fotku potiahol vyššie, rozhodol, že na klubové body nedočiahne. Petzval 3-4b

 7. Ján Žitniak píše:

  Zaujímavá fotografia. Dole naspodku ma trochu ruší “čiara”. Ak bola vyfotená tak ako ju vidíme (myslím bez pridania efektov vo Photoshope), tak udeľujem 1 bod.

 8. Martin Školiak píše:

  Vyzerá že je to odraz stromov na vodnej hladine. Farebne je to fajn. Niečo mi tam chýba, neviem možno nejaký pevný bod. Skala, konár stromu, napadané lístie. Niečo čo by bolo ostré a tak v kontraste s tou neostrou hladinou. Takto mi to pripadá ako obloha odfotená bez krajiny.

 9. Vanda Kollárová píše:

  Som zvedavá, čo napíšu na túto fotku ostatní, ale mne to strašne ťahá oči a nie je to príjemné, pozerať sa na ňu.

 10. Miroslav Kováč píše:

  odrazy v poslednej dobe nemusím, ale tento mi príde ako dobrý nápad – stromy hrajú melodiu – dávam 1 bod

 11. Jozef Ornth píše:

  Farebná pocitovka… Na jeseň to nemá tie správne farebné odtiene a je to príliš jasavé… Takže tri Petzvaly…

 12. Róbert Ragan píše:

  Kdeze je uz takato jesen?! Taketo odrazovky aj ja rad skusam, tu mi prekaza prilisna saturacia farieb, a skusil by som najst zaujimavejsi motiv.