Ján Murín – Baška

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca august 2015

Ján Murín - Baška

Ján Murín – Baška

(17) komentáre k “Ján Murín – Baška

 1. Miroslava Páleničková píše:

  pekný portrét, jednoduchá, čistá fotografia, nič tam neprekáža. viac neviem povedať 🙂 2b

 2. Veľmi sa mi páči tento portrét je krásny a čistý 🙂
  1 Bod….

 3. Miro Zaťko píše:

  Veľmi čistá práca. S minimom výrazových prostriedkov dosiahnutý maximálny emočný dojem. Nevyniká to pompéznosťou, ale úprimnosťou. Je to civilné, ale fotograf vedel, čo chce. Udeľujem 1 bod.

 4. Miro Zaťko píše:

  Baška si zaslúži ešte 1 bod. Takže od mňa ich má 2.

 5. Peter Hladký píše:

  Baška je ďalšia fotografia z augustovej série, ktorá ma oslovila. Jednoduchý, veľmi decentný portrét, veľmi dobrá práca s hĺbkou ostrosti, kvalitná ČB fotografia – predpokladám že to bolo fotené na klasický film, tak sa asi nejedná o digitálny prevod do ČB – v každom prípade odtiene čiernej, šedej sú akurátne, odraz v pozadí tiež. Podľa mňa, veľmi kvalitne odvedená práca – gratulujem. Dávam 1 bod. 1 bod.

 6. Vlado Kollár píše:

  mily napad,ale nepride mi to jednoznacne.je tam privelka akoby softverova uprava ktora rozdeluje odraz a modelku na dve totalne rozdielne dievciny.v zmysle prava strana ok svetla a zrkadlova strana pritmava a to zjavne sposobuje nezhodu

 7. Vlado Kollár píše:

  davam bod za napaditost kompozicie

 8. Ján Žitniak píše:

  Páči sa mi portrét dievčiny, fotografia na mňa pôsobí ukľudňujúco. Možno trochu menej svetla v tvári? Dávam 1 bod.

 9. Martin Školiak píše:

  Veľmi dobrá fotografia. Perfektná kompozícia. Dobrá práca s malou hĺbkou ostrosti. Vhodne zvolený prevod do bw. Páči sa mi aj to rámovanie, z ľavej strany tmavé a z pravej svetlé. Nemôžem inak len udeliť tejto fotografii 1 bod.

 10. Juraj Slota píše:

  1 bod

 11. Jozef Ornth píše:

  Táto fotografia sa mi páči. Má príjemnú kompozíciu, pekné svetlo, odraz robí ten pekný portrét neobvyklým. Palec hore, 5 Petzvalov a jeden bod do Foto mesiaca.

 12. Vanda Kollárová píše:

  Príjemná fotka. Nemôžem povedať, že by ma ohúril nápad, ale pôsobí to na mňa veľmi dobre. Nemám čo vytknúť kompozícii, páči sa mi nasvietený portrét a tmavší odraz, vidím v tom myšlienku svetlej a tmavej stránky osobnosti. Udeľujem 1 bod.

 13. Miroslav Kováč píše:

  niečo mi v tomto zaujímavom portréte chýba, nejaká Baškina emócia?

 14. Príjemný portrét, dobré využitie odraznej plochy v kompozícii. Páči sa mi tonalita. Možno by som skúsil trochu zosvetliť ľavú časť s odrazom, aby to bolo tonálne vyrovnanejšie, ale nemám problém ani s týmto podaním. Nie je to fotografia, ktorá hneď udrie do očí, ale má svoje čaro.

 15. 1 bod

  pretože Baška sa mi páči

 16. Róbert Ragan píše:

  Pekný portrét, resp. az dva! 🙂 Cista praca, snad na moj vkus az prilis, trosku filmovej ôspiny” by som privital. paci sa mi ale – aj vyraz, takze 1b.

 17. Róbert Ragan píše:

  Nakoniec po zvazeni presuvam bod k aktu cislo dva, je naozaj silny, kvoli tomu. Portret je velmi pekny, napriek tomu!