Vanda Kollárová – Na konci

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca apríl

Vanda Kollárová - Na konci

Vanda Kollárová – Na konci

(5) komentáre k “Vanda Kollárová – Na konci

 1. Ján Murín píše:

  Velmi fajn, len by som pri foteni skusil ist trochu nizsie, aby clovek na horizonte bol uplne na horizonte. Ked je to takto, volil by som pomer stran 3:2, cize orez zdola a asi to aj zrkadlovo otocil, aby sme to citali po nasom, zlava do prava. Ale to su len tak drobnostky neznizujuce velmi dobru kompoziciu, perspektivu, v tonalne priznacnom podani severskych krajin. Tema vystihnuta velmi dobre.
  Petzval 5b

 2. Miroslav Kováč píše:

  Tento mesiac podľa mňa najlepšia fotka, skor by sa hodil iný názov, napr. “Koniec v nedohľadne”, dávam 1 bod.

 3. Miro Zaťko píše:

  Je to o vzdialenosti, odlúčení. Ja tam vidím tento príbeh. Koniec je aj nový začiatok, nová perspektíva, nová nádej. Život sa žije a neprežíva. Lebo život je cesta nie cieľ. Tonálne aj kompozične – áno. Páči sa mi to, formát by som ale zmenil. Širokoúhlejší by bol údernejší.

 4. Peter Hladký píše:

  Pekná náladovka, ale nesedí mi štvorec a zbytočne veľa dosiek v dolnej časti a možno by to chcelo trchu viac oblohy hore. Formát 3:2 by tomu dal správny šmrnc a ľavý oblúk by vychádzal rovno z ľavého rohu a doviedol by nás priamo do centra deja – bolo by to všetko pekne prepojené. Niekedy stojí za to, trochu sa s tými orezmi pohrať a pozrieť si rôzne varianty.

 5. Ján Žitniak píše:

  Pre mňa výherná fotografia tohto mesiaca, pridávam +1 bod. Je harmonická, tajomná, bez zbytočných prvkov, ktoré by rušili myšlienku. Páči sa mi línia móla, ktorá tiahne celou fotografiou a rovnako aj tajuplný človiečik na konci. Veľmi fajn.