Ruženka Fifíková – Na konci

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca apríl

Ruženka Fifíková - Na konci

Ruženka Fifíková – Na konci

(4) komentáre k “Ruženka Fifíková – Na konci

 1. Ján Murín píše:

  Siroko-uchopitelna tema, comu zodpovedaju aj fotky, tento mesiac sice nevybocuje poctom, ale paci sa mi roznorodost pohladov a jednoznacny vitaz, ktory nerozmyslal prvoplanovo ako my ostatni :). Ale podme poporiadku.

  Tato fotka velmi dobra, jedno z ocakavanych zatisi vo velmi dobrom cb prevedeni. Kompozicia ukazkova, tema velmi dobre vystihnuta. Podhlad skvelo vystihuje atmosferu miesta, kde sme si vsetci rovni.
  Petzval 5-6b

 2. Miro Zaťko píše:

  Fotografia má dobrú kompozíciu a vnímanie prvkov v nej. Páči sa mi aj prevod do B&W prostredia. Autor mal zámer a vedel ako na to. Mám výhradu k “bezmennosti” pomníkov… potom to miesto na konci sa posúva niekam do ríše ihlanov, oválov a blokov. A začíname byť mimo obsah zámeru.

 3. Peter Hladký píše:

  Temáticky je táto fotografia najbližšie k ohlásenej téme – či už symbolicky a metaforicky alebo reálne. Fotka má atmosféru a je kandidát na fotku mesiaca.
  Dávam 1 bod

  1 bod

 4. Ján Žitniak píše:

  Zaujímavá fotografia, ktorá ma atmosféru. Veľmi rád by som vedel, kde presne je toto fotografované miesto. Trochu ma odrádza viac fotografovaných objektov, neviem si vybrať ten “najpútavejší”.