Jozef Ornth – Bez názvu…

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca apríl

Jozef Ornth - Bez názvu...

Jozef Ornth – Bez názvu…

(4) komentáre k “Jozef Ornth – Bez názvu…

 1. Ján Murín píše:

  Sice neviem o co ide, ale vek cloveka a hnusne dlazdice davaju tusit, ze sme v nemocnici a ta sprava nebude dobra.. niekedy to ale ani nie je nutne, fotka je dobra, hovori v naznakoch a pritom jasne, vyssie spomenute dotvaraju mrazivu atmosferu, ktora z toho ide. Silna tema, silne foto.
  Petzval 5b

 2. Miro Zaťko píše:

  Kompozícia, tonalita, hĺbka ostrosti je o vyspelom autorovi. Chýba mi príbeh, pointa, rozprávanie, pohrať sa s témou. Na konci pravítka, na konci výpočtov, na konci je nostalgiou návratu ku klasickým pomôckam ??? Kto vie… odpovie. Ja som kľúč nenašiel.

 3. Peter Hladký píše:

  Toto som nepochopil – tématicky už vôbec nie. Navyše, mnoho ľudí, hlavne mladších, ani netuší čo ten ujo drží v ruke. Ináč, pekná prác s hĺbkou ostrosti, možno trochu zbytočného priestoru vpravo hore.

 4. Ján Žitniak píše:

  Opäť zaujímavá myšlienka. Napadá ma, že autor chcel “zobraziť” starého človeka, ktorý je na sklonku života a zároveň technickú pomôcku, ktorá ma tiež toho dosť za sebou a sú spolu s majiteľom ako ruka v ruke. Zvážil by som prevod do ČB, ktorý by túto myšlienku určite umocnil. Trochu ma rusí náramok hodiniek. Pekná fotografia.