Miro Zaťko – Na konci je začiatok

Miro Zaťko - Na konci je začiatok

Miro Zaťko – Na konci je začiatok

(4) komentáre k “Miro Zaťko – Na konci je začiatok

Ako som spomenul, moj tohtomesacny vitaz vyhral aj vdaka tomu, ze nerozmyslal prvoplanovo. Rukopis a sposob rozmyslania, ale aj tvorenia nazvu je zjavny (spominam si na: v tieni zimy sa ukryva jar..). Hladanie protikladov, asociacii, hlbsich myslienok a emocii v zatisiach. Dakujem autorovi za tuto fotku a sposob akym opat raz uchopil temu. Na stenu s tym.
    Petzval 7b, klub 1bod

2. Peter Hladký píše:

Táto fotografia bola v prvom kole druhý kandidát na bod odo mňa. Je to pekné, ale chýba tomu svetlo a navyše mi vadí ten divný šmuh na pravej strane – neviem, či sa jedná o znečistený objektív alebo o nevydarený retuš. Škoda nevyužitého potenciálu.

3. Ján Žitniak píše:

Mne to trochu nesedí do témy, subjektívne by som zvážil prevod do ČB a pridal ostrosť. Technicky sa mi zdá ako by bola fotená z mobilu. Páči sa mi však nápad autora, ktorý aprílovú tému poňal takto.

4. Miroslav Kováč píše:

Aj táto fotka by stála pri starom bodovaní za bod, čisté línie nič neruší – pôsobí na mňa upokojúco.