Miro Kováč – Doma

‹ Naspäť na Fotografia mesiaca apríl

Miro Kováč - Doma

Miro Kováč – Doma

(6) komentáre k “Miro Kováč – Doma

 1. Jozef Mintál píše:

  Dávam bod , pre mňa najlepšie vystihuje danú tému

 2. Ján Murín píše:

  Dalsi ocakavany zaber, resp. objekt zaujmu. Fotka je fajn, dokumentarna, zaujalo ma najma svetlo, ktore nasvietilo bezdomovca a nasledny farebny kontrast v tej tmavej scene.
  Ja by som po tejto fotke siel blizsie a skusil dalsiu.. a potom s nim skusil nadviazat kontakt.. ved jedna z dalsich tem je portret :).
  Petzval 4b

 3. Miro Zaťko píše:

  Pekný príbeh mestského rána, podtrhnutý čarovným svetlom, ktoré je v silnom protiklade k životu na ulici. Výhradu mám – je to dokument, orientácia na šírku. Pre lepšie vtiahnutie do deja, prejsť za stĺp a bolo by bez debaty “najfoto” mesiaca.

 4. Peter Hladký píše:

  Opäť by to asi chcelo trochu viac svetla. Atmosfére by to neubralo. Podľa mňa, je tam zbytočne veľa hluchého a tmavého priestoru v hornej a aj v dolnej tretine fotky. Asi by som to fotil po dĺžke s väčším dôrazom na “doma” – tak sa mi to pýta viac – s tým, že by sa eliminovali zbytočné a tmavé plochy. Fotka by bola plnšia. Nevie, čo by urobil ČB prevod – emócia z fotky by možno bola silnejšia.

 5. Ján Žitniak píše:

  Zaujímavá fotografia s výbornou a mocnou atmosférou. Svetlo úžasne dotvára atmosféru celej myšlienky. Zvážil by som ČB prevod. Ak by bolo viac bodov na rozdávanie, pridal by som jeden aj tejto fotografii.

 6. Martin Školiak píše:

  Podľa mňa najlepšia fotka tento mesiac. Udeľujem bod.